Проведено засідання районної призовної комісії

Відповідно до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», Указу Президента України від 15.02.2018 № 33/2018 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році» із змінами, розпорядження райдержадміністрації від 23.08.2018 № 208 «Про організацію проведення призову громадян України на строкову військову службу  до Збройних сил України у жовтні – листопаді 2018 року» з 1 жовтня поточного року проводиться призов громадян на строкову військову службу.

З метою недопущення зриву осіннього призову, організованого та своєчасного оповіщення призовників, 08 листопада в малому залі засідань Будинку Рад перший заступник голови районної державної адміністрації, голова районної призовної комісії Володимир Лобода за участю членів районної призовної комісії, провів засідання районної призовної комісії з працівниками органів місцевого самоврядування, відповідальними за ведення військово-облікової роботи.

В ході роботи розглянуто питання про заходи щодо забезпечення організованого проведення чергового призову громадян на строкову військову службу. Також з метою виявлення причин та умов, що сприяють низькому рівню явки призовників для проходження ними військово-лікарської комісії, на засідання призовної комісії були запрошені голови з відповідальними особами за ведення військово-облікової роботи Драбове-Барятинської, Золотоношківської, Митлашівської та Погребської сільських рад, які дали пояснення, та надали звітні документи про проведення оповіщення призовних ресурсів.

Володимир Лобода наголосив про необхідність вжиття відповідних заходів щодо поліпшення ефективності роботи з даного напрямку, притягнення осіб, які неодноразово ухиляються від несення військової служби до передбаченої законом відповідальності та напрацювання чіткого алгоритму дій, який забезпечить організоване проведення осіннього призову.