Провели в останню путь учасника АТО Володимира Шамчука

Днями драбівщину облетіла ще одна  сумна звістка про передчасну смерть учасника АТО, заступника командира 30-ї окремої механізованої бригади Володимира Шамчука, 1970 року народження. 28 березня під час бойового завдання на Донбасі, він отримав поранення несумісне з життям.

Сьогодні, 2 квітня 2018 року, в с. Драбове-Барятинське Драбівського району зібралося чимало рідних, близьких та односельців, щоб попрощатися з земляком. В церемонії прощання також взяли участь голова райдержадміністрації Іван Гайдай, заступник голови районної ради Тетяна Богославець, депутат обласної ради Сергій Буцько, бойові побратими, ветерани АТО Драбівщини.

Присутні на скорботній події згадували Володимира Анатолійовича як життєрадісну людину, патріота своєї батьківщини. За словами бойових побратимів, він був досвідченим і навченим військовослужбовцем, ділився досвідом і був взірцем для всіх.

Нехай світла пам’ять про нашого земляка, героя-патріота, який виконував військовий  обов’язок перед Батьківщиною, назавжди залишиться у наших серцях.

Слава Героям! Слава Україні!