Проводяться заходи щодо перезатарення непридатних до використання пестицидів і агрохімікатів та тари від них

Із 3 червня Аварійно-рятувальний загон спеціального призначення  УДСНС України в Черкаській області розпочав роботи в с. Остапівка та Бирлівка по перезатаренню  10000 та 5000 кг. непридатних до використання пестицидів і агрохімікатів та тари від них.

Питання щодо подальшого вивезення на утилізації затарених    непридатних до використання пестицидів і агрохімікатів та тари від них  по Остапівській сільській раді та використання коштів субвенції з обласного бюджету в сумі 459 тис. грн.  розглянуто на розширеній нараді за участю Остапівського сільського голови, бухгалтера сільської ради, фінансового управління та управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.

Рішенням виконкому Остапівської сільської ради  було створено тендерний комітет, затверджено його склад та положення.

На черговій сесії районної ради, яка відбудеться 14.06.2019, заплановано  виділення коштів в сумі 51 тис. грн. з районного бюджету, як співфінансування на виконання програми.

29.05.2019  розпочато процедуру відкритих торгів на сайті державних закупівель Prozorro.

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій до 14.06.2019.