Робота з категорійними сім’ями на постійному контролі органів виконавчої влади

В рамках проведення соціальної роботи з сім’ями 13 серпня 2019 року працівники Драбівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації  відвідали  2  родини, де виховується 4 дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах та 1 прийомну сім’ю, де на утриманні перебуває 1 дитина позбавлена батьківського піклування в селах Левченки та Безбородьки.
Під час відвідування сімей соціальні працівники провели обстеження  умов проживання родин, визначили стан забезпеченості продуктами харчування, консервацією, овочевими культурами, одягом та взуттям відповідно до сезону, а також твердим паливом на осінньо-зимовий період.
У ході соціального відвідування членам сімей було надано ряд консультацій щодо формування навичок відповідального батьківства, ведення здорового способу життя, вікових особливостей розвитку дітей, недопущення вчинення насильства над дітьми та порушень їх прав, дотримання санітарно – гігієнічних норм проживання.
Надано багатодітній родині роз’яснення щодо надання додаткових виплат на дітей, можливість отримання допомоги як малозабезпечена сім’я та порядок їх оформлення.