Розглянули питання дотримання норм мінімальної заробітної плати

Сьогодні, 15 травня 2018 року  перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Лобода провів засідання міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.
На засіданні міжвідомчої робочої групи розглянуто питання щодо зменшення кількості працівників, яким виплачується заробітна плата нижче встановленого законодавством мінімуму. Заслухано пояснення 10 керівників та головних бухгалтерів підприємств, установ та організацій району, які надали обґрунтовані відповіді та пояснення причин виплати заробітної плати нижче встановленого законодавством мінімуму.
За результатами проведеного засідання керівникам установ рекомендовано вжити всіх можливих заходів для додержання вимог чинного трудового законодавства.
Також членам міжвідомчої робочої групи дано доручення продовжити інформаційно-роз’яснювальну роботу із підприємствами, установами та організаціями району щодо підвищення мінімальної заробітної плати, зокрема через засоби масової інформації.