Розпочато оздоровлення дітей пільгових категорій

Довгоочікувана пора для кожного школяра – це літні канікули. Чудово проведені сонячні дні відпочинку з друзями та однолітками, вітамінні ягідно-фруктові обіди, подорожі та екскурсії. Однак, головним завданням дорослих в цю пору залишається не лише якісне дозвілля, але й збереження життя та здоров’я дітей, запобігання їх бездоглядності.

За кошти районного бюджету у 2019 році відділом освіти районної державної адміністрації та сектором у справах сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації закуплено 32 путівки для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також дітей учасників бойових дій в зоні проведення антитерористичної операції з метою їх оздоровлення та відпочинку в дитячому оздоровчому центрі «Дахнівська Січ» (с. Свидівок, Черкаського району). Загальна сума витрат склала 235,0 тис. грн.

Оздоровча зміна в козацькому таборі розпочалася з 05 червня та буде тривати до 25 червня 2019 року. Протягом періоду перебування дітей в оздоровчому закладі буде забезпечено чудовий веселий відпочинок, діти будуть занурені в атмосферу українського козацтва, вивчать елементи бойового гопака, спробують свої сили в різних козацьких конкурсах та забавах, майстер-класах, іграх, фестивалях, що подарують масу вражень, які будуть у пам’яті протягом наступного року.

Крім послуг оздоровлення та відпочинку дитячий оздоровчий табір «Дахнівська Січ» передбачає і національно-патріотичне виховання дітей, що ґрунтується на принципах життєдіяльності Запорізької Січі, відпочинок насичений козацькими традиціями та лицарськими подвигами, духом патріотизму та любові до рідної землі, вивченням законів дружби та честі, бо всі ми – українці, нащадки славних козаків.

Не дарма на території даного закладу у період із 05 по 10 червня 2019 року розпочато обласний етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» Джура. Наші діти зможуть стати палкими болільниками районної команди «Рій імені Івана Богуна» (Золотоношківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів), переможця районного етапу відповідних змагань, які будуть відстоювати честь району в змаганнях.

Бажаємо нашим дітям активного, веселого відпочинку, яскравих емоцій та нових знайомств!

  

Сектор у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації

« Повернутись