Розроблено план першочергових заходів спрямованих на економічний розвиток Драбівщини.

23 квітня головою районної ради Володимиром Дзегою спільно з головою районної державної адміністрацією Сергієм Поволоцьким проведено нараду із керівниками структурних підрозділів районної ради та районної державної адміністрації, у ході якої розроблено план першочергових заходів спрямованих на економічний розвиток Драбівщини.
Керівником районної ради запропоновано розпочати роботу із економічного розвитку із розроблення нової стратегії територіального розвитку Драбівського району до 2020 року, в якій визначити чітке бачення розвитку району. Крім того даний документ має пройти якомога ширше громадське обговорення і отримати визнання громадськості.
Учасники наради також обговорили координацію зусиль районної влади щодо розробки проектів спрямованих на економічний та соціальний розвиток території у різних галузях економіки району та створення на цій основі нових робочих місць для місцевих жителів.