Соціальна підтримка сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах

 

Згідно плану роботи Драбівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 06.02.2019 відбувся об’їзд сімей, що перебувають на обліку, як такі, що опинилися у складних життєвих обставинах. Фахівцями із соціальної роботи РЦСССДМ здійснено комісійне відвідування 10 сімей, в яких виховуються 23 малолітніх, неповнолітніх дітей на територіях Яворівської, Ковалівської, Кононівської та Шрамківської сільських рад та обстежено матеріально-побутові умови проживання.

З батьками проведено попереджувально-роз’яснювальну роботу щодо наслідків неналежного виконання ними батьківських обов’язків відносно всіх сфер малолітніх та неповнолітніх дітей, недопущення вчинення жорстокого поводження та насильницьких дій щодо дітей, а також роз’яснено юридичну складову вище зазначеного питання. Здійснено профілактику негативних явищ, соціально-небезпечних хвороб та ризиків залежностей.

З дітьми проведено інформаційно-просвітницьку роботу щодо їх прав та обов’язків та популяризації здорового образу життя.

За результатами відвідування центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді оформлено відповідні документи, зроблено висновки щодо батьківського потенціалу та забезпечення належних умов проживання для утримання та виховання дітей.

« Повернутись