Соціальна підтримка сімей

09 серпня 2018 року спеціалістом  Драбівського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді проведено виїзний прийом в селі Бирлівка.  На прийомі зареєстровано одне звернення, щодо якого надано консультацію та рекомендацію для вирішення виниклих питань.

Цього ж дня, працівники Драбівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей райдержадміністрації та Драбівського ВП Золотоніського ВП ГУНП у Черкаській області відвідали  5 родин, де виховується 13 дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах та 2 родини, у яких діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування, що перебувають під опікою.

З батьками проведено бесіди з питань формування відповідального та усвідомленого батьківства, недопущення потрапляння їх  дітей у складні життєві обставини та створення належних умов проживання для повноцінного розвитку. Інформовано батьків про  шкідливий  вплив  алкогольних напоїв на їх здоров’я, що є негативним прикладом для наслідування дітей. Надано дорослим рекомендації щодо здійснення контролю над дітьми під час проведення ними дозвілля.

З опікунами велася розмова відносно підтримки дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, які  перебувають під опікою у навчанні в шкільному та вищому навчальних закладах.

Крім того, було надано інформацію з питань соціального захисту багатодітних родин відповідно до чинного законодавства, що передбачає низку пільг, якими мають змогу користуватись багатодітні сім’ї.

Працівником  ЮП СП Драбівського відділення поліції  в Черкаській області були складені адміністративні  протоколи на дві родини, в яких виховуються четверо малолітніх дітей, про невиконання ними батьківських обов’язків стосовно своїх дітей.

 

« Повернутись