Соціальна робота з породілями

В рамках роботи Драбівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з метою формування відповідального та усвідомленого батьківства, попередження раннього соціального сирітства, 05.06.2019 року директор та фахівець із соціальної роботи центру відвідали пологове відділення комунального некомерційного підприємства Драбівської районної ради «Драбівська центральна районна лікарня».

Соціальна робота проводилася з 2 породіллями (багатодітні мами) з сіл Перервинці та Шрамківка, в яких народилося 2 дітей.

В ході спілкування обговорювалися  питання родинного виховання, планування сімейного життя, формування відповідального, усвідомленого батьківства, взаєморозуміння між членами сім’ї та ін.

Від Драбівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді багатодітні мами отримали гуманітарну допомогу у вигляді речей для новонароджених.

Крім цього, у дитячому відділенні зустрілися з мамою із новонародженим малюком, яка знаходиться в складних життєвих обставинах, в зв’язку з відсутністю умов для проживання дитини. Мама разом з малюком буде направлена в заклад соціального захисту на час вирішення проблемних питань.

 

 

 

 

 

« Повернутись