Стартувала відпочинкова зміна у пришкільних таборах

Коли закінчується навчальний рік, для школярів починається весела і яскрава пора −канікули. Це яскравий і багатокольоровий час, коли хочеться відпочити та не клопотатися через дрібниці Але провести всі сонячні дні вдома перед телевізором і комп’ютером − це залишитися без казкових емоцій, нових друзів і різноманітних розваг.

Організація літнього відпочинку дітей - складова частина безперервного та послідовного процесу виховання. Дитячі заклади оздоровлення і відпочинку створюють умови для педагогічно обґрунтованого, змістовного та цікавого дозвілля дітей, дають можливість їм творчо розвиватися, духовно та інтелектуально збагачуватися, розширювати світогляд.

З 1 червня 2019 року місцями змістовного дозвілля для дітей  Драбівщини стали пришкільні табори з деннним перебуванням, у яких стартувала відпочинкова зміна.

Відпочинковий період розпочався святковими заходами з нагоди Міжнародного дня захисту дітей у смт Драбів, які відвідали представники пришкільних таборів. Привітати дітей зі святом завітали почесні гості Іван Гайдай, голова Драбівської райдержадміністрації та Володимир Дзега, голова Драбівської районної ради.

Урочисте відкриття табірної зміни також відбулося в усіх закладах освіти району.

Відпочинковий період складатиме 14 робочих днів,  планується оздоровити  1124 дітей, що становить 50% від загальної кількості дітей шкільного віку.  Відкрито роботу 28 пришкільних відпочинкових таборів з денним перебуванням, з них 22 відпочинкових табори та 6 таборів праці та відпочинку.

У таборах працює 9 мовних загонів (Драбівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім.С.В.Васильченка – гімназія», Безбородьківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Драбово-Пристанційна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Кантакузівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», Погребська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Шрамківська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів, Бирлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Свічківський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», Білоусівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів).

Відкрито військово-спортивні загони патріотичного спрямування на базі 4 закладів загальної середньої освіти: Золотоношківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Нехайківського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», Ковалівського навчально-виховного  комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» та Перервинцівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад».

Попереду в учнів -  цікаве змістовне дозвілля, незабутні екскурсії та яскраві враження. Тож бажаємо приємного відпочинку та неповторних літніх пригод!