Свої права юні драбів`яни добре знають!

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей Мін'юст влаштував справжнє свято для дітей та дорослих - Фестиваль «Я маю право!». Безліч цікавих, веселих і змістовних локацій чекали на діточок та їхніх батьків у парку імені Тараса Шевченка. Квести, майстер-класи, ігри та вікторини на правову тематику - малеча могла вибрати те, що їй більше по душі. А батьки мали змогу отримати безкоштовні юридичні консультації та послухати лекції про права дитини.

Саме під час такого чудового заходу міністр юстиції Павло Петренко нагородив переможців Всеукраїнського конкурсу малюнку «Я маю право». Вже 5-й рік поспіль юні драбів`яни стають його переможцями. 

Переможці всеукраїнського етапу:

ІІ місце в категорії 6-10 років, номінація колективна робота, малюнок отримали - Вакуленко Дар`я та Арсененко Софія;

І місце в категорії 11-14 років, номінація колективна робота, малюнок отримали - Йоненко Дар`я та Софія, Перехрест Олександр;

ІІІ місце в категорії 14-18 років, номінація колективна робота, малюнок отримали Безкопильна Віра та Городинець Анна.

Переможці обласного етапу:

І місце в категорії 6-10 років, номінація індивідуальна робота, малюнок отримав Радченко Руслан;

І місце в категорії 11-14 років, номінація індивідуальна робота, малюнок отримала Усенко Аліна;

ІІІ місце в категорії 11-14 років, номінація індивідуальна робота, малюнок отримав Мірошник Євгеній;

І місце в категорії 6-10 років, номінація колективна робота, малюнок отримали - Вакуленко Дар`я та Арсененко Софія;

ІІ місце в категорії 6-10 років, номінація колективна робота, малюнок отримали - Сагач Вікторія, Мельник Артем, Мороз Ольга;

ІІІ місце в категорії 6-10 років, номінація колективна робота, малюнок отримали - Мороз Єва та Емілія;

І місце в категорії 11-14 років, номінація колективна робота, малюнок отримали - Йоненко Дар`я та Софія, Перехрест Олександр;

ІІ місце в категорії 11- 14 років, номінація колективна робота, малюнок отримали - Мурашко Анастасія, Петренко Вікторія, Безкровна Жанна;

ІІІ місце в категорії 11-14 років, номінація колективна робота, малюнок отримали Палкіна Ірина, Красота Мирослава, Симоненко Дар`я;

І місце в категорії 14-18 років, номінація колективна робота, малюнок отримали Безкопильна Віра та Городинець Анна

Найщиріші вітання переможцям!

« Повернутись