Святкуємо Великдень

          Котилася писаночка з гори на долину,
          Прикотилась прямісінько до нас у гостину,
          А за нею йде Великдень, несе білу паску,
          Дзвонить в дзвони, всім дарує радощі і ласку.
 
           З метою збереження та розвитку декоративно-прикладного мистецтва Драбівщини, збереження традицій християнства, формування інтересу жителів району до вивчення традицій української культури у Драбівському краєзнавчому музеї проведено районний конкурс народної прикладної творчості «Великодні мотиви».
          На розгляд журі подано 28 робіт в п’яти номінаціях. 10 майстрів декоративно-прикладного мистецтва представили індивідуальні творчі роботи,  виконані в різних техніках, присвячені святкуванню Великодня.
         16 квітня 2014 року, напередодні Христового Воскресіння, у краєзнавчому музеї відбулося відкриття виставки народної прикладної творчості «Великодні мотиви».
          У заході взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Лобода, голова районної ради Володимир Дзега. З привітальним словом до присутніх звернулася голова журі, начальник відділу культури райдержадміністрації Світлана Орел.                                                                                   
          Під час заходу для майстрів та всіх присутніх звучали псалми у виконанні Заслуженого працівника культури України, кобзаря, члена Національної спілки кобзарів України, члена спілки майстрів України, члена журі конкурсу  Михайла Коваля та членів журі, методистів районного Центру культури і дозвілля.

 

« Повернутись