Тойота дбає про майбутне покоління

Компанія «Тойота» вірить, що діти наше майбутнє. Саме тому компанія  сьомий рік поспіль провела національний конкурс малюнка «Автомобіль твоєї мрії», який проходив з листопада 2018 по травень 2019 року. Для участі  потрібно було намалювати автомобіль своєї мрії, який діти хочуть бачити в майбутньому.

За підсумками конкурсу ІІІ місце в категорії 12-15 років отримав Перехрест Олександр за роботу «Ренген часу». Фіналістами конкурсу стали: Вакуленко Дар`я, Симоненко Дар`я, Безкопильна Віра, Руденко Владислава.

В конкурсі брало участь 40 учнів Драбівської ДШМ (викладач Перехрест З.А.).

Всі малюнки відправили до дилерського центра Тойота Віді Автострада, який щороку організовує свято для наших діток. І цього року всі учасники отримали  унікальні подарунки та дипломи. Адже кожна дитина талановита та обдарована та заслуговує на увагу, адже це наше майбутнє!