Триває капітальний ремонт інклюзивно-ресурсного центру

На ремонт комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Драбівської районної ради Черкаської області виділено 191 тис. грн. з державного бюджету та 100 тис. грн. з районного бюджету. Заробітна плата педагогічних працівників складає 396,6 тис. грн., що забезпечено за рахунок державного бюджету. На придбання обладнання для комунальної установи у 2018 році використано 104,6 тис. грн.

    

Триває робота щодо укомплектування центру педагогічними працівниками, наразі працює 2 педагоги. Залишаються вакантними такі посади: вчитель-реабілітолог, вчитель-дефектолог та вчитель-логопед.

До комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Драбівської районної ради Черкаської області подано 20 заяв, 6 дітей обстежено.

Кого ми вважаємо дітьми з особливими освітніми потребами. Цей термін використовують щодо дітей до 18 років, які потребують додаткової навчальної, медичної і соціальної підтримки з метою покращення здоров’я, розвитку, навчання, соціалізації. До цієї категорії належать діти з постійною або тимчасовою інвалідністю, вадами зору, слуху, мовлення, розумового розвитку та порушеннями опорно-рухового апарату.

« Повернутись