Участь представників Драбівщини у ХI Всеукраїнському фестивалі робототехніки ROBOTICA 2019

 

Команда у складі 8 учнів Погребської ЗОШ І-ІІІ ст. Драбівського району на чолі із керівником гуртка Литовченком М.І. взяли участь у ХI Всеукраїнському фестивалі робототехніки – ROBOTICA 2019, який проходив 1-2 червня 2019 року у Нацiональному комплексі "Експоцентр України" ВДНГ у м. Києві.

 Цього року на фестивалі було понад 4 тисячі учасників, що склали близько 600 різних команд. Вони змагалися у категоріях «Сумо», «Слалом», Всесвітній олімпіаді з робототехніки WRO та WROWeDo 2.0. Також під час проведення фестивалю були представлені Архітектурний конкурс, майстер-класи, наукові ярмарки та тренінги з робототехніки.

 Учні Драбівщини  вперше брали участь у змаганнях з даного напрямку, оскільки гурток робототехніки почав функціонувати у Погребській ЗОШ І-ІІІ ст. починаючи лише із січня 2019року після того як за сприяння голови районної державної адміністрації Івана Володимировича Гайдая  було придбано комплект  Lego Mindstorms ev3. Гурток відвідують 12 учнів  5-9 класів. Під час проведення занять гуртківці вивчають основні принципи конструювання роботів та складання програм для них.  За 5 місяців діти освоїли основи робототехніки та програмування.

            Команда Погребської ЗОШ І-ІІІ ст. виступала у двох категоріях: "Сумо дистанційне " (Богославець Руслан, Давиденко Владислав) та "Сумо автономне" (Гора Сергій). Під час змагань  учні  продемонстрували позитивні  результати  та отримали  грамоти і заохочувальні призи. 

                  І хоча для учнів Драбівщини виступ на фестивалі –це тільки дебют, проте перші успіхи та позитивні емоції і враження  - це той  результат, який в подальшому мотивуватиме учнів до нових перемог та звершень.

                  Тож бажаємо учасникам  фестивалю наполегливості та натхнення у досягненні результатів!

« Повернутись