Учителі німецької мови - учасники краєзнавчо-пошукової роботи

3 січня 2019 року учителі німецької мови закладів освіти району долучилися до акції, розпочатої районним краєзнавчим музеєм, щодо пошуку тих, чиї рідні та близькі в роки Другої світової війни були вивезені на примусові роботи до Німеччини.

Учителями було прочитано кілька сотень листів, які далекого 1943 року прямували з Німеччини до України, проте так і не дісталися своїх адресатів, бо поїзд, що їх віз, було розбомблено, а самі послання на довгі роки затрималися в архівах.

Сьогодні ці вісточки з минулого знаходяться в районному краєзнавчому музеї. Зусиллями учителів встановлено імена та прізвища їх авторів та адресатів, уточнено адреси. Наступним кроком буде пошук рідних та близьких цих людей та урочисте вручення їм листів.