Учні Перервинцівського НВК стали переможцями обласних олімпіад

Триває обласний етап всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів. 2 лютого 2019 року на базі Черкаської спеціалізованої школи № 17 Черкаської міської ради відбулась олімпіада з інформатики, у якій взяла участь учениця Перервинцівського НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.-днз" Забіла Лілія (вчитель Дробот І.М.) та за результатами оцінювання здобула призове ІІІ місце.
В олімпіаді з трудового навчання, яка проходила 3 лютого 2019 року на базі Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 32 Черкаської міської ради брав участь учень цього ж навчального закладу Бабінець Тарас (вчитель Козоріз П.В.), який також виборов ІІІ місце.
Вітаємо призерів та вчителів-наставників із вагомими здобутками, зичимо подальших успіхів і перемог!