Відбулися урочистості з нагоди Дня захисника України

12 жовтня, у районному Центрі культури відбулося  урочисте зібрання та святковий  концерт з нагоди святкування Дня захисника України. Привітати захисників України цього дня завітали голова районної державної адміністрації Іван Гайдай, голова районної ради Володимир Дзега, представник депутата Черкаської  обласної ради Сергія Буцька,  представники трудових колективів, громадських організацій району, матері та члени родин загиблих учасників антитерористичної операції на Сході України.

Розпочалися урочистості з покладання квітів до пам’ятного знаку «Борцям за єдність та незалежність України». Зі словами привітання до всіх присутніх звернулися голова  районної державної адміністрації  Іван Гайдай та голова районної ради Володимир Дзега.

Іван Володимирович у своєму зверненні зазначив, що відзначаючи День захисника України, ми складаємо глибоку шану всім, хто боронив честь і свободу рідної землі, та хто нині зміцнює обороноздатність країни. Це справжнє свято мужності, самовідданості і благородства, якими володіють справжні оборонці й визволителі України. Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави. Це свято всіх, хто любить Україну, хто тілом, серцем і душею відчув свою відповідальність і причетність до оборони держави від російських агресорів, окупантів та найманців. Побажав міцного здоров’я, мирного неба, щастя та добробуту у родинах. Висловили вдячність та глибоку повагу не лише військовослужбовцям, а їхнім матерям та дружинам за розуміння та терпіння. Подякував волонтерам та усім, хто своїми справами долучився до захисту України. Після чого Почесними грамотами голови райдержадміністрації та голови районної ради  за вагомий особистий внесок у захист територіальної цілісності та незалежності України та з нагоди Дня захисника України  були нагородженні - Голуб Сергій Васильович, Кравченко Володимир Васильович,  Тесленко Віталій Анатолійович,   Омельченко Вадим Петрович,    Логвиненко Віталій Анатолійович,  Цінченко Олександр Іванович,  Форостовський Михайло Михайлович,  Янко Сергій Миколайович та родина Суліменко - Марина Юріївна і Віктор Олександрович.

За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі нагрудний знак «Ветеран війни – учасник бойових дій» отримали Бєлозьоров Валерій Володимирович, Костюк Тарас Вікторович, Євстратенко Володимир Григорович, Ільчук Сергій Васильович, Коваль Олег Васильович.

За сприяння депутата обласної ради Сергія Антоновича Буцька захисники отримали матеріальну допомогу.

Цього ж дня керівники району відвідали сім’ї загиблих учасників антитерористичної операції та на знак шани і поваги поклали квіти на могили захисників.

Аматорські колективи району додали урочистостям святкового та піднесеного настрою.