Відбулася колегія районної державної адміністрації

26 вересня голова районної державної адміністрації Сергій Поволоцький провів засідання колегії райдержадміністрації, на якому були присутні керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади в районі, сільські та селищні голови, керівники підприємств, установ району.
        Про готовність підприємств паливно – енергетичного комплексу,  житлово -  комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо – зимовий період 2014 – 2015 років проінформував перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Лобода. За наслідками розгляду питання дано доручення керівникам енергопостачальних підприємств, підприємств житлово – комунального господарства до 10 жовтня завершити проведення підготовчих робіт, забезпечити споживання природного газу не менше 30 відсотків до рівня попереднього року, керівникам бюджетних установ, виконавчим комітетам сільських та селищних рад -  запровадити ефективний облік та контроль за лімітами споживання теплової та електричної енергії, природного газу відповідно до виділених асигнувань.
        Про роботу органів виконавчої влади щодо реалізації актів Президента України, Кабінету Міністрів України, рішень обласної та районної державної адміністрацій по наданню населенню соціальних послуг доповіла начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Ніна Симоненко.
        Присутні також розглянули питання  проведення в районі операції «Урожай» та  оздоровлення дітей та учнівської молоді влітку 2014 року.
        З кожного розглянутого питання попередньо були прийняті відповідні рішення та дані доручення відповідальним особам щодо посилення роботи в цих напрямах.