Відбулася нарада з сільськими головами

12 червня 2019 року заступник голови райдержадміністрації Людмила Рудик провела нараду із сільськими, селищними головами за участі заступника голови районної ради Тетяни Богославець, директорів закладів загальної середньої освіти району, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

Згідно порядку денного значну увагу було приділено галузі освіти.
Начальник відділу освіти Валентина Шевчук ознайомила присутніх із питанням щодо сприяння органів місцевого самоврядування у підготовці закладів освіти до нового навчального року та роботу пришкільних відпочинкових таборів.
Вона наголосила, що наразі працює 28 пришкільних відпочинкових таборів у яких оздоровлюється 1124 дитини.
Також наразі розпочато роботи щодо підготовки закладів освіти до нового навчального року та рота по створенню нового освітнього простору унавчальних кабінетах початкової школи, зокрема для учнів перших класів. На дані заходи з державного бюджету виділено 887,2 тис.грн., надано субвенції сільських, селищної рад на суму 150 тис. грн.
Проводиться ряд заходів з підготовки закладів освіти до опалювального періоду: заміна віконних блоків у Погребській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів (875 тис. грн.); виготовлено проектно-кошторисну документацію(1489,4 тис.грн.) та підписано договір підряду на ремонт даху Перервенцівського навчально-виховного комплексу загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (500 тис.грн.), з них з  районного бюджету 50 тис. грн., 100 тис. грн. надано Перервенцівською сільською радою; виготовлено проектно-кошторисну документацію на ремонт даху Нехайківського навчально- виховного комплексу загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів та готується підписання договору підряду на суму 420 тис.грн., з них з районного бюджету 420 тис. грн.; відкореговано проектно-кошторисну документаціюна суму 340 тис. грн. на капітальний ремонт даху Свічківського навчально- виховного комплексу загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, з них з районного бюджету 90 тис. грн.; виготовлено проектно-кошторисну документацію на ремонт даху котельні Кантакузівського навчально- виховного комплексу загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, з районного бюджету 120 тис. грн.; виготовлено проектно-кошторисну документацію та готується до підписання договір на ремонт частини приміщення Драбівського районного Будинку дитячої творчості  для Комунальної установи «Інклюзивний ресурсний центр» на суму 390 тис.грн., з них з державного бюджету 140 тис. грн..
Загалом на підготовку закладів загальної середньої освіти  органами місцевого самоврядування виділено кошти в сумі 2980,0 тис. грн.
Про заходи щодо забезпечення пожежної безпеки у літній період інформував  Руслан Яненко, завідувач сектору з питань цивільного захистурайдержадміністрації.
Про боротьбу із карантинними рослинами та бур’янами на території  району, розказав Віктор Хрущ, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.
Інформацію про забезпечення транспортним сполученням населених пунктів району, підвищення якості та гарантованої надійності транспортних перевезень і послуг надав Дмитро Широкий, начальник відділу містобудування, архітектури, економічного розвитку та житлово-комунального господарства райдержадміністрації.
Про підсумки роботи пересувного флюорографа в районі (розпорядження районної державної адміністрації від 09.04.2019 № 80) прозвітувався директор комунального некомерційного підприємства «Драбівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Драбівської районної ради Олександр Балагурчик.
 За результатами наради  заступником голови райдержадміністрації було дано відповідні доручення.