Відбулася щотижнева координаційна нарада

Під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Володимира Лободи, відбулася щотижнева координаційна нарада за участю заступника голови райдержадміністрації, голови районної ради Володимира Дзеги, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, голови районної  ветеранської організації та ЗМІ.

На нараді прозвучали актуальні питання життя району, які стосувалися соціальної сфери,  освіти, медицини. Зокрема, начальник відділу освіти райдержадміністрації Валентина Шевчук та начальник відділу за дотриманням санітарного законодавства Драбівського районного управніння Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області Василь Охрімчук повідомили про дотримання вимог безпечності харчуваннята запобігання випадків харчових обруєнь в закладах освіти району.

Про соціальний захист учасників антитерористичної операції прозвітувались Ніна Симоненко, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, Микола Лимаренко, начальник відділу у Драбівському районі Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області та Світлана Бойко, головний лікар комунального некомерційного підприємства Драбівської районної ради "Драбівська центральна районна лікарня".

Про повноту проведення розрахунків сільськогосподарськими підприємствами з власниками земельних часток (паїв) згідно укладених договорів повідомив начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Віктор Хрущ.

У порядку контролю обговорили питання виконання бюджету району за 11 місяців 2019 року.

По завершенню наради першим заступником голови райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та обговорена план роботи на наступний тиждень.