Відбулися урочистосді з нагоди Дня Збройних Сил України

Сьогодні, у Великій залі районного Центру культури і дозвілля відбувся урочистий захід з нагоди Дня Збройних Сил України, в якому взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Лобода, керівник апарату районної державної адміністрації Ірина Поляниця,  заступник голови районної ради Тетяна Богославець, військовий комісар Дрбівського районного військового комісаріату Сергій Дмитренко, ветерани Збройних Сил України, учасники АТО, представники трудових колективів, учні Драбівського НВК «загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів ім. Васильченка – гімназія» та громадськість.

Розпочалися урочистості покладанням квіті до пам’ятного знаку борцям за єдність і незалежнічть України та молобнем у Свято-Михайлівському храмі селища Драбів.

Із вітальним словом до всіх присутніх звернулися перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Лобода: - «У цей день ми складаємо глибоку шану всім військовим, які боронять честь і свободу рідної землі, а також волонтерам та небайдужим громадянам, які всіляко допомагають нашій армії у справі зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки держави. Шановні військовослужбовці, велика вдячність вам за відвагу, героїзм та самопожертву, волонтерам, підприємцям, усім небайдужим людям, які  матеріально та морально підтримують Збройні Сили України. Низький уклін ветеранам – за активну громадянську позицію та виховання хоробрих воїнів. Вічна пам’ять воїнам, які віддали своє життя за українську землю.

Щиро бажаю вам і вашим сім'ям здоров'я і благополуччя, миру і злагоди, оптимізму, бадьорості духу і подальших успіхів у служінні Батьківщині!».

До привітань також долучилися: військовий комісар Драбівського районного військового комісаріату  Сергій  Дмитренко та голова Драбівської районної організації Спілки офіцерів України  Віталій Сало.

З нагоди свята керівництво району вручили відзнаку Президента України «За участь в антитерористичній операції»: Коваленку Юрію Григоровичу, Журавському Володимиру Олександровичу, Яненку Руслану Вікторовичу, Євстратенку Володимиру Григоровичу, Устименку Івану Миколайовичу, Стойді Віктору Петровичу.

А також, нагороджено відзнакою Президента України «За участь в антитеростичній операції», посмертно - Широкого Андрія Івановича.  Отримала відзнаку мати – Широка Любов Іванівна

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам'ять загиблих у зоні проведення АТО.

В рамках проведення заходу Драбів’яни пореглянули  український військовий детективний фільм режисера Зази Буадзе - «Позивни́й „Банде́рас“».