Відбулися загальні збори жителів сіл Нехайки та Привітне

14 березня 2019 року  відбулися загальні збори жителів сіл Нехайки та Привітне, участь у яких взяли голова районної ради Володимир Дзега, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Віктор Хрущ,  та керінкики сільгосппідприємств, які здійснюють свою діяльність на території Нехайківської сільської ради.

На зборах було заслухано звіт Нехайківського сільського голови Сергія Петренка про роботу сільської ради, депутатського корпусу, виконавчого комітету, використання бюджетних коштів, наповнення бюджету, про роботу соціальної сфери села та підтримання громадського порядку у минулому році, розглянуто план соціально-економічного розвитку на 2019 рік.

Також було заслухано звіти про роботу у 2018 році: голови Нехайківської первинної ветеранської органідації та про роботу сільгосппідприємст та плани на 2019 рік.

Окрім того мешканці сіл піднімали питання щодо ремонту доріг, автобусного сполучення та створення ОТГ.