Відбулося пленарне засідання 42 сесії Драбівської районної ради шостого скликання

25 вересня 2014 року відбулося пленарне засідання 42 сесії Драбівської районної ради шостого скликання. У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Сергій Поволоцький, начальники структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівники підприємств, установ та організацій, представники засобів масової інформації та громадських організацій.
       На початку присутні вшанували пам'ять загиблих під час проведення антитерористичної операції на Сході України хвилиною мовчання.   Учасники сесії з увагою вислухали інформацію голови громадської організації «Народна рада Драбівщини» Олександра Каюка про діяльність Координаційного комітету з надання  допомоги учасникам АТО та членам їхніх сімей у Драбівському районі.
        На розгляд депутатам районної ради було запропоновано 12 питань. Із звітом про виконання районного бюджету за І півріччя 2014 року виступила начальник фінансового управління райдержадміністрації Тетяна Близнюк. Також вона інформувала про внесення змін до рішення  районної ради від 31.01.2014 «Про районний бюджет  на 2014 рік». Своїм рішенням депутати затвердили звіт районної державної адміністрації про виконання районного бюджету за І півріччя 2014 року по доходах загального фонду у сумі 62648.9 тис.грн., по видатках 61167,9 тис.грн., по доходах спеціального фонду 2112,0 тис.грн., по видатках 2363,8 тис.грн. Також було заслухано звіти голів постійних комісій районної ради про проведену за рік роботу комісій.
       Про  зміни до  районної комплексної програми «Турбота» на 2014 – 2020 роки інформувала начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Ніна Симоненко. Програму доповнено заходами соціальної підтримки учасників антитерористичної операції в східних областях України та членів їх сімей – мешканців Драбівського району, а також переселенців з тимчасово окупованих територій та районів проведення антитерористичної операції. На реалізацію заходів виділено додатково 70 тис.грн., у тому числі 50 тис.грн. на фінансову підтримку осіб переміщених із зони АТО та 20 тис.грн. на забезпечення учасників АТО безкоштовними ліками. Окрім того депутати прийняли рішення щодо  встановлення додаткових пільг з оплати за навчання дітей в Драбівській дитячій школі мистецтв на 2014 – 2015 навчальний рік: звільнено від сплати за навчання дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та дітей, які прибули на тимчасове проживання до району із зони АТО.
          Під час пленарного засідання присутні розглянули ряд питань, що стосуються управління майном районної комунальної власності. У ході обговорення  одне питання було знято з розгляду. З інших питань порядку денного прийнято відповідні рішення. На завершення голова районної ради Володимир Дзега виступив перед депутатами із зверненням щодо проведення у районі  чесних і прозорих виборів до Верховної  Ради України.