Відбулося засідання комітету

Днями відбулося засідання комітету з питань забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об`єктів соціальної та інженено-транспортної інфаструктури району.
    На засіданні було розглянуто питання про висвітлення у засобах масової інформації заходів щодо створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення та питання про створення необхідних умов для надання соціально-побутових послуг особам з обмеженими фізичними можливостями.
     В ході обговорення було зазначено,що станом на 1 вересня на обліку в управлінні праці та соціального захисту населення перебуває 107 осіб з обмеженими фізичними можливостями, із них 6 дітей- інвалідів до 18 років. Всі вони забезпечені інвалідними візками та іншими засобами реабілітації.
      Державними інспекторами управління праці та соціального захисту населення та представниками виконкомів сільських та селищних рад постійно обстежуються матеріально-побутові умови проживання даної категорії інвалідів для вирішення порушуваних ними проблем та надання необхідної допомоги.
      Протягом поточного року 8 інвалідів забезпечено технічними засобами реабілітації, з районного бюджету надано грошову допомогу на лікування 31 інваліду.
      На сьогоднішній день 6 одиноких інвалідів з обмеженими фізичними можливостями, які потребують різних видів допомог соціально-побутового обслуговування, взяті на облік відділенням соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування(надання соціальних послуг) Драбівського району.Інвалідам надається соціально-побутова допомога в обробітку присадибних ділянок, в ремонті осель, оформленні документів на різні види допомог та субсидій.
      На даний час на території району обладнано пандусними під`їздами або  кнопками виклику з дистанційним управлінням 170 приміщень органів державної влади та інших закладі району.