Відбулося засідання районного оперативного штабу

Сьогодні, 7 жовтня 2019 року, перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Лобода, за участі заступника голови районної державної адміністрації Людмили Рудик, керівників закладів соціальної сфори провів засідання районного оперативного штабу з координації дій щодо своєчасної підготовки підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та об'єктів соціальої сфери  до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2019 – 2020 років.

На  засіданні розглядалося питання щодо підсумків роботи по підготовці установ бюджетної сфери до стабільної роботи в осінньо-зимовий період. Заслухано звіти керівників установ  соціальної  сфери про готовність теплового господарства до роботи в осінньо-зимовий період, наявність вузлів комерційного обліку природного газу згідно вимог чинного законодавстав; наявність підтверджених лімітів енергоносіїв на жовтень цього року; стан проведення авансових платежів за енергоносії, необхідних для одержання лімітів (номінацій).

За підсумками розглянутих питань надані доручення та прийнято відповідне рішення.