Виплати заробітної плати знаходиться в центрі постійної уваги органів районної влади

Проблема погашення заборгованості із виплати заробітної плати знаходиться в центрі постійної уваги органів районної влади. З цією метою у приміщенні районної державної адміністрації відбулося чергове засідання тимчасової комісії райдержадміністрації з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій та інших соціальних виплат (далі – тимчасова комісія).  На засіданні тимчасової комісії розглянуто питання про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати по підприємствах-боржниках: ТОВ «Укрсейф», КП «Драбівське виробниче управління житлово-комунального господарства», філія «Драбівський райавтодор» дочірнього підприємства «Черкаський облавтодор» та АТП 17143.
На засіданні заслухано керівників та бухгалтерів підприємств-боржників про причини виникнення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах.
За результатами проведеного засідання членам тимчасової комісії дане доручення проводити на засіданнях та через засоби масової інформації роз’яснювальну роботу з керівниками підприємств, установ та організацій району щодо вжиття всіх можливих заходів з метою запобігання заборгованості із виплати заробітної плати та  підвищення рівня заробітної плати в районі.
Також керівникам підприємств-боржників  рекомендовано вживати всіх можливих заходів з метою виконання графіків погашення заборгованості із виплати заробітної плати та недопущення її у майбутньому.