Вирішення екологічних питань – на постійному контролі місцевої влади

13 та 14 серпня 2019 року відбулися виїзні засідання  комісії райдержадміністрації по проведенню інвентаризації невідомих та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин в селах Остапівка та Бирлівка.

На засіданні комісії було розглянуто результати обстеження місць зберігання невідомих та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин на відповідних територіях відповідно до обласної  Програми охорони навколишнього природного середовища на 2016-2020 роки .

За підсумками засідання комісії  було доручено головам виконкомів Бирлівської та Остапівської  сільських рад в двотижневий термін забезпечити облаштування місць  зберігання невідомих і непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин,  які забезпечуватимуть умови зберігання без можливості стороннього доступу людей, тварин  та впливу атмосферних опадів.