Вітання голови райдержадміністрації з Днем Збройних Сил України

Шановні військовослужбовці,

працівники, ветерани Збройних Сил України!

Від щирого серця вітаю вас з Днем Збройних Сил України, святом кожного, хто стоїть на захисті нашої держави, охороняє її кордони, оберігає мир та спокій народу.

У цей день ми складаємо глибоку шану всім військовим, які боронять честь і свободу рідної землі, а також волонтерам та небайдужим громадянам, які всіляко допомагають нашій армії у справі зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки держави.

Любов до Батьківщини, готовність до самопожертви, вірність військовій присязі, доблесть українських солдатів і офіцерів – запорука миру, спокою та щасливого майбутнього на рідній землі.

Український народ високо цінує службу воїнів, які виконують покладений на них конституційний обов’язок, забезпечують надійну оборону держави, її недоторканність та територіальну цілісність.

Сьогодні  День Збройних Сил України ми зустрічаємо   в особливих умовах, коли тисячі офіцерів і солдатів, серед яких і наші земляки  героїчно захищають східні кордони України.

Саме у цей складний час для нашої країни ми усвідомлюємо, що сильна держава починається із сильної армії. Разом з вами за цей короткий період ми змогли збудувати нову Українську армію. Національну. Патріотичну. Відважну.

Вірю, що наші Збройні Сили є і будуть справжньою національною гордістю, гарантуватимуть стабільність та суверенітет України.

Гордий від того, що нині у зоні операції об’єднаних сил воює не тільки зброя – воює козацький український дух, який неможливо здолати! Переконаний, що Україна переможе.

На жаль, серед наших земляків є й ті, хто загинув у боротьбі з ворогом, - пам'ять про них назавжди залишиться в серцях жителів нашого району. Я висловлюю щирі співчуття рідним і близьким загиблих героїв і низько схиляю голову.

Шановні військовослужбовці, велика вдячність вам за відвагу, героїзм та самопожертву, волонтерам, підприємцям, усім небайдужим людям, які  матеріально та морально підтримують Збройні Сили України. Низький уклін ветеранам – за активну громадянську позицію та виховання хоробрих воїнів. Вічна пам’ять воїнам, які віддали своє життя за українську землю.

Щиро бажаю вам і вашим сім'ям здоров'я і благополуччя, миру і злагоди, оптимізму, бадьорості духу і подальших успіхів у служінні Батьківщині!

Слава Україні!

Слава українському народу!