Влаштування пізнавального колажу «Разом з книгою по Китаю»

4 січня 2019 року Україна і Китай відзначили 25 років встановлення дипломатичних відносин. Країна Східної Азії зробила величезний внесок у розвиток світового мистецтва, науки та культури. Вона одна з найбільших країн-інвесторів світу. Тому 2019 рік Китаю – зрозумілий і символічний жест України.

«Разом з книгою по Китаю» - під такою назвою в Драбівській районній бібліотеці, відповідно до плану роботу відділу культури райдержадміністрації, презентовано пізнавальний колаж.

На виставці представлені видання, які ознайомлять користувачів з давньою країною, з її багатою історією і культурою, яка подарувала світові чимало виноходів, якими ми всі користуємося і по цей день. Це країна не тільки Великої Стіни, рису та товарів, що заполонили полиці магазинів по всьому світу. Це ще Китай дуже різноманітний, і, побувавши в одній його частині, можна бути впевненим, що буквально за тисячу кілометрів звідси кипить зовсім інше життя. Країна дивує нас своїми пам’ятками, своєю незвичністю, багатовіковою історією і традиціями, які живі досі.

Запрошуємо всіх бажаючих ознайомитися з країною, яка має в історичному багажі скарби однієї з найпотужніших прадавніх цивілізацій на Землі.