Засідання районного Центру допомоги учасникам АТО

6 червня 2019 року у Малому залі Будинку рад заступником голови райдержадміністрації, співголовою Центру від влади Л. Рудик проведено засідання Центру допомоги учасникам АТО щодо виявлення соціально-економічних проблем військовослужбовців, інвалідів війни, сімей загиблих учасників антитерористичної операції.

У засіданні взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, державних та громадських організацій Драбівського району - члени районного Центру допомоги учасникам АТО.

В ході роботи присутніми обговорено питання про надання матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції на покращення житлово-побутових умов, інформацію по якому надала начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації  Симоненко Н.М. 

Про стан проведення комплексних медичних оглядів учасників бойових дій з числа учасників АТО інформував заступник головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Драбівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Драбівської районної ради Черкаської області Стецюк Петро Архипович та заступник головного лікаря з медичної чистини комунального некомерційного підприємства Драбівської районної ради «Драбівська центральна районна лікарня» Прядка Андрій Дмитрович.

На засіданні заслухано інформацію директора Драбівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Притули Н.М. про стан звернень учасників антитерористичної операції щодо виділення землі під забудову індивідуального житлового будівництва та про анкетування учасників АТО з метою визначення психофізіологічного профілю ветерана антитерористичної операції.

З питанням оздоровлення дітей із сімей учасників АТО виступила начальник сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Криворот Ю.В. та в.о. завідувача районного методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації Легоша Н.В.

В ході роботи заступником голови райдержадміністрації, співголовою Центру від влади Л. Рудик дано рекомендації та доручення присутнім членам Центру провести відповідну роботу щодо вирішення актуальних питань, що виникають в учасників АТО та встановлено терміни для їх виконання.

 

« Повернутись