Заслухано актуальні питання профілактики правопорушень у дитячому середовищі

З метою запобігання правопорушень та проявів негативної поведінки у дитячому середовищі службою у справах дітей райдержадміністрації постійно проводиться аналіз стану злочинності серед дітей у Драбівському районі, який систематично розглядається на засіданнях координаційної ради райдержадміністрації з питань профілактики правопорушень та злочинності серед неповнолітніх.

Так, 5 грудня 2018 року проведено чергове засідання, в якому взяли участь представники усіх структур, які працюють з у сфері захисту прав дітей. До порядку денного якого було включено два питання, зокрема:

• «Про стан злочинності, правопорушень та профілактичної роботи серед неповнолітніх за 2018 рік на території Драбівського району»;

• «Про затвердження плану роботи координаційної ради райдержадміністрації з питань профілактики правопорушень та злочинності серед неповнолітніх на 2019 рік».

За результатами розгляду питань, які були заслухані на координаційній раді, прийняті рішення, які спрямовані на проведення профілактичної роботи з неповнолітніми, схильними до правопорушень, недопущення вчинення ними адміністративних та кримінальних правопорушень.

Служба у справах дітей райдержадміністрації