Змінено реквізити рахунків для зарахування надходжень до бюджетів

Управління Державної казначейської служби України у Драбівському районі Черкаської області інформує, що з 01.01.2020 в Державній казначейській службі України введено в дію нові рахунки для зарахування до бюджетів податків, зборів, платежів, власних надходжень бюджетних установ та інших доходів бюджету, відкриті відповідно до  Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 № 1203 «Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25.01.2014 за № 161/24938 та з урахуванням міжнародного номеру банківського рахунку IBAN.

У зв’язку з зазначеним та переходом на нову автоматизовану систему бухгалтерського обліку казначейського виконання державного та місцевих бюджетів за доходами та іншими надходженнями змінено реквізити рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів.

Бюджетні рахунки для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів вступили в дію з 03.01.2020.

Реквізити рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів, які відкриті відповідно до вимог наказу Державної казначейської служби України від 28.11.2019 № 336 ‘‘Про затвердження Довідника відповідності символу звітності коду класифікації доходів бюджету’’ (зі змінами) у розрізі територій районів, об’єднаних територіальних громад, сіл, селищ розташовані на Веб-сторінці Головного управління на офіційному сайті Державної казначейської служби України (www.treasury.gov.ua):

Рубрика "Реквізити доходних рахунків"