Зональний етап обласних змагань з футзалу

09 лютого 2019 року гостинна драбівська земля зустрічала збірні команди Чорнобаївщини та Золотоніщини, з метою проведення зонального етапу обласних змагань серед депутатів обласної, районних, міських, сільських, селищних рад, державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування з футзалу та волейболу – Кубок голови Черкаської обласної державної адміністрації.

Гравців трьох команд з футзалу підтримували незмінні шанувальники спорту та щирі болільники на чолі з керівництвом районів: заступником голови Драбівської районної державної адміністрації Людмилою Рудик, головою Драбівської районної ради Володимиром Дзегою, головою та першим заступником Золотоніської районної державної адміністрації Олександром Лісовим та Володимиром Денисенком, депутатом Черкаської обласної ради Григорієм Плічком, які побажали учасниками міцного здоров’я, терпіння та жаги до перемоги.

В рамках змагань проведено нагородження шанованої на Драбівщині людини – ветерана спорту, рекордсмена області з бігу на 800 м, кандидата у майстри спорту з легкої атлетики Кравченка Василя Васильовича. За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики в галузі освіти, навчання та виховання підростаючого покоління, популяризації здорового способу життя Василь Васильович нагороджений Почесною грамотою Черкаської обласної державної адміністрації.

Порядок проведення ігор визначено шляхом жеребкування. В результаті боротьби та рівних шансів на перемогу маємо наступні результати матчів:

• Чорнобаївський район – Драбівський район – 3:1;

• Чорнобаївський район – Золотоніський район – 5:2;

• Драбівський район – Золотоніський район – 3:1.

Таким чином, керуючись положенням про проведення змагань команди Золотоніського та Драбівського районів виходять до наступного етапу проведення змагань, які відбудуться у лютому 2019 року.

Крім того, 16 лютого 2019 року збірна команда депутатів різних рівнів, посадових осіб місцевого самоврядування та державних службовців буде захищати честь району в зональному етапі обласних змагань з волейболу, що заплановано провести у Золотоніському районі.