До уваги суб’єктів декларування!

       Нагадуємо, що з 1 січня 2019 року розпочався черговий етап подання особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування щорічних електронних декларацій за 2018 рік.
      Відповідно до частини першої статті 3 та статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» державні службовці, посадові особи місцевого самоврядування є суб’єктами декларування і зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.
       Важливо пам’ятати, що безпосередньому поданню Вами декларації може передувати виникнення у Вас питань у зв’язку із завершенням терміну дії КЕП (кваліфікований електронний підпис) або його втратою, зміною електронної пошти, а також питань щодо вимог до відображення тої чи іншої інформації у декларації, вирішення яких потребуватиме додаткового часу. Тому просимо Вас перевірити, що Ви без перешкод можете зайти до Реєстру та маєте всю необхідну інформацію для заповнення декларації.
        На сайті Національного агентства доступна оновлена інформація, яка допоможе вам у заповненні та поданні декларації. Матеріали розміщенні за посиланням:https://nazk.gov.ua/rozyasnennya-dlya-subyektiv-deklaruvann…
      Попереджаємо: за несвоєчасне подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування передбачено адміністративну відповідальність відповідно до частини 1 статті 1726 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а за подання суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей або умисне неподання суб’єктом декларування електронної декларації – кримінальну відповідальність згідно зі статтею 3661 Кримінального кодексу України.
Відділ організаційної роботи та з питань управління персоналом
апарату районної державної адміністрації
« Повернутись