Увага! Конкурс на заміщення вакантної посади начальника фінансового управління

Драбівська районна державна адміністрація оголосила конкурс на заміщення вакантної посади категорії «Б» - начальника фінансового управління Драбівської районної державної адміністрації (далі – райдержадміністрації). Умови конкурсу розміщені на офіційних веб-сайтах райдержадміністрації та Національного агентства України з питань державної служби. Додаткова інформація щодо посадових обов’язків, розміру та умов оплати праці, умов конкурсу надається відділом  організаційної роботи та з питань управління персоналом апарату райдержадміністрації.

Довідки за телефоном: 3-08-50.

Адреса:  вул. Центральна, 69, смт Драбів, 19801, відділ  організаційної роботи та з питань управління персоналом апарату райдержадміністрації, каб. 202.

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії "Б" – начальника фінансового управління  Драбівської районної державної адміністрації