Увага! Конкурс на заміщення вакантної посади категорії "В"

Драбівська районна державна адміністрація оголосила конкурс на заміщення вакантної посади категорії «В» - провідного спеціаліста відділу організаційної роботи та з питань управління персоналом апарату Драбівської районної державної адміністрації (далі – райдержадміністрації). Умови конкурсу розміщені на офіційних веб-сайтах райдержадміністрації та Національного агентства України з питань державної служби. Додаткова інформація щодо посадових обов’язків, розміру та умов оплати праці, умов конкурсу надається відділом організаційної роботи та з питань управління персоналом апарату райдержадміністрації.

Довідки за телефоном: 3-08-50.

Адреса:  вул. Центральна, 69, смт Драбів, 19801, відділ  організаційної роботи та з питань управління персоналом апарату райдержадміністрації, каб. 202.