«Увага! Робота мобільних точок доступу до надання безоплатної правової допомоги»

Для забезпечення захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств та оперативного реагування на випадки силового захоплення земельних ділянок та об’єктів аграрної інфраструктури, інші прояви аграрного «рейдерства» при Черкаській обласній державній адміністрації діє регіональна робоча група з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств (адреса: м. Черкаси, бул. Шевченка, 185, номер гарячої лінії: (0472) 33-00-27).

Щотижня мобільні точки доступу до надання безоплатної правової допомоги у Черкаській області,  до складу яких входять представники Головного територіального управління юстиції у Черкаській  області,  Регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги у Черкаській області та нотаріуси,  здійснюють виїзди у райони з метою надання  якісної  правової  допомоги.

12.10.2018 виїзд  буде здійснено у село Шрамківка, Драбівського району.

Прийом громадян здійснюватиметься за адресою: вул. Незалежності, 16,  с. Шрамківка, Драбівський район (у приміщенні Шрамківська сільської ради).

Запрошуємо громадян, землевласників, землекористувачів, громадські організації, засоби масової інформації!

 

Т.Купріна, начальник Драбівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Черкаській області

 

« Повернутись