Увага!Конкурс на заміщення вакантних посад

Драбівська районна державна адміністрація оголосила конкурс на заміщення вакантних посад державної служби категорії «В» - провідного спеціаліста служби у справах дітей районної державної адміністрації та головного спеціаліста сектору з питань опіки, піклування та усиновлення дітей служби у справах дітей Драбівської районної державної адміністрації (далі – райдержадміністрації). Умови конкурсу розміщені на офіційних веб-сайтах райдержадміністрації та Національного агентства України з питань державної служби. Додаткова інформація щодо посадових обов’язків, розміру та умов оплати праці, умов конкурсу надається відділом  організаційної роботи та з питань управління персоналом апарату райдержадміністрації.

Довідки за телефоном: 3-08-50, 3-06-44.

Адреса:  вул. Центральна, 69, смт Драбів, 19801, відділ  організаційної роботи та з питань управління персоналом апарату райдержадміністрації, каб. 202, 409.

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади категорії «В» -  провідного спеціаліста служби у справах дітей Драбівської районної державної адміністрації Черкаської області

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади категорії «В» -  головного спеціаліста сектору з питань опіки, піклування та усиновлення дітей служби у справах дітей Драбівської районної державної адміністрації Черкаської області