Органи місцевого самоврядування

Список
сільських, селищних голів та секретарів сільських, селищних рад

Назва сільської, селищної ради

Сільський, селищний голова

Телефон

Секретар сільської, селищної ради

Телефон

  1.  

Драбівська

Хмара Василь Іванович

30-7-24

30-9-94 

Мірошник Олександр Іванович

30-6-90  

  1.  

Шрамківська

Куля Анатолій Анатолійович

99-5-42

Конюшенко Світлана Миколаївна

99-5-42

  1.  

Безпальчівська

Марунич Лариса Василівна

91-2-31

Онищенко Людмила Іванівна

91-2-31

  1.  

Безбородьківська

Горонович Катерина Миколаївна

92-6-31

Дубенець Ніна Василівна

92-6-31

  1.  

Бирлівська

Тарасенко Володимир Григорович

95-2-31

Пустовгар Валентина Іванівна

95-2-31

  1.  

Білоусівська

Левченко Сергій Васильович

93-3-44

Десятник Ольга Петрівна

93-3-44

  1.  

Бойківщинська

Герольд Людмила Іванівна

92-5-31

Дрофич Вікторія Леонідівна

92-5-31

  1.  

Великохутірська

Шинкаренко Ніна Олександрівна

96-6-31

 Грицаченко Надія Миколаївна

96-4-31

  1.  

Демківська

 

96-2-31

Пух Володимир Васильович

96-2-31

  1.  

Драбово-Барятинська

Жадан Віра Іванівна

95-4-95

Кравченко Людмила Олександрівна

95-4-95

  1.  

Жорнокльовівська

Миколаєнко Григорій Михайлович

90-4-31

Буряченко Тамара Павлівна

90-4-31

  1.  

Золотоношківська

Харченко Олександр Васильович

93-7-31

Назаренко Галина Андріївна

93-7-31

  1.  

Кантакузівська

Крикун Олександр Володимирович

94-2-42

Кривенченко Валентина Миколаївна

94-2-42

  1.  

Коломицька

Гулий Сергій Іванович

98-4-31

Кухоль Любов Олексіївна

98-4-31

  1.  

Кононівська

 Ярош Ольга Іванівна

97-7-31

Шевчук Олена Миколаївна

97-7-31

  1.  

Ковалівська

Черниш Андрій Іванович

94-5-31

Зуєнко Лариса Іванівна

94-5-31

  1.  

Криштопівська

Богославець Григорій Тарасович

94-4-31

Майоренко Наталія Іванівна

94-4-31

  1.  

Левченківська

Ткач Володимир Григорович

93-2-42

Левченко Наталія Петрівна

93-2-31

  1.  

Мойсівська

Щербина Світлана Миколаївна

92-3-31

Боровик Лариса Миколаївна

92-3-31

  1.  

Митлашівська

Скирда Микола Олександрович

98-2-31

Пісна Антоніна Іванівна

98-2-31

  1.  

Михайлівська

Донець Андрій Григорович

97-2-31

Кірічок Наталія Миколаївна

97-2-31

  1.  

Нехайківська

 Петренко Сергій Васильвич

90-2-22

Турукало Надія Миколаївна

90-2-22

  1.  

Остапівська

 Чечот Юхим Григорович

91-6-31

Пилипенко Людмила Миколаївна

91-6-31

  1.  

Перервинцівська

 Івко Петро Петрович

91-7-42

Ткаченко Іван Кирилович

91-7-42

  1.  

Погребська

 Приймак Сергій Володимирович

98-7-31

Пенич Ніна Миколаївна

98-7-31

  1.  

Рецюківщинська

 

92-2-31

Ткач Світлана Миколаївна

92-2-31

  1.  

Рождественська

Рибак Зоя Василівна

96-3-31

Заноздра Світлана Василівна

96-3-31

  1.  

Степанівська

Деркач Василь Олександрович

94-7-42

Підла Галина Сергіївна

94-7-42

  1.  

Свічківська

Давиденко Віктор Михайлович

99-2-31

Шевченко Наталія Григорівна

99-2-31

  1.  

Яворівська

 Латиш Сергій Олександрович

97-4-31

Олефіренко Надія Григорівна

97-4-31