Вітаємо!

Шановні іменинники !
 
          Щиро і сердечно вітаємо Вас з Днем народження!
         Зичимо Вам міцного здоров'я, тепла і затишку, щастя і добробуту.
         Бажаємо Вам, щоб доля щодня і щогодини дарувала лише хвилини радості, а людська вдячність  була найвищою нагородою за Вашу працю.
         Хай Вас підтримують  рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. 
         Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці - доброта, а у справах - мудрість та виваженість. 
 
З повагою,
профспілковий комітет Драбівської райдержадміністрації
 
 У жовтні свій День народження святкують: 
 

03.10. - Гула Світлана Петрівна, техпрацівниця Коломицької сільської ради;
06.10. - Латиш Сергій Олександрович, Яворівський сільський голова;
06.10. - Поляниця Ірина Леонідівна, керівник апарату райдержадміністрації;
07.10. - Власенко Маргарита Анатоліївна, головний спеціаліст з питань організаційного забезпечення  діяльності ради відділу організаційного та правового забезпечення  діяльності районної ради;
10.10. - Шовкова Людмила Олександрівна, фахівець із соціальної роботи  Драбівського РЦСССДМ;
11.10. - Лук’яненко Ірина Григорівна, начальник відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації;
11.10. - Баштан Юлія Леонідівна, головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації;
12.10. - Вовк Людмила Григорівна, касир Білоусівської сільської ради;
12.10. - Максименко Наталія Миколаївна, секретар Митлашівської сільської ради;
15.10. - Максименко Ольга Григорівна, техпрацівниця Кантакузівської сільської ради;
16.10. - Яценко Людмила Олександрівна, -фахівець із соціальної роботи ІІ категорії Драбівського РЦСССДМ;
17.10. - Миколаєнко Григорій Михайлович, Жорнокльовівський сільський голова;
19.10. - Ткач Світлана Миколаївна, в.о.старости с-ще Рецюківщина Великохутірської ОТГ
20.10. - Лісун Ганна Миколаївна, спеціаліст ІІ категорії відділу земельних відносин та екології Великохутірської ОТГ;
22.10. - Моісєєва Світлана Іванівна, провідний  спеціаліст сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації;
23.10. - Перехрест Анатолій В’ячеславович, секретар Золотоношківської сільської ради;
24.10. - Коршак Ніна Степанівна, касир Степанівської сільської ради;
25.10. - Діхтяренко Ніна Іванівна, головний бухгалтер відділу освіти райдержадміністрації, казначей райкому профспілки працівників ДУ;
27.10. - Огій Світлана Адамівна, техпрацівниця Демківської сільської ради;
31.10. - Харченко Олександр Васильович, Золотоношківський сільський голова.