Відомості щодо надходження інформаційних запитів до райдержадміністрації

Звіт
про  роботу районної державної адміністрації із запитами  на публічну інформацію за 10 місяців  2019 року

На виконання  Закону України від 13.01.2011 № 2939-VI «Про доступ  до  публічної інформації»,  розпорядження  райдержадміністрації від 10.06.2011 № 142 «Про заходи  щодо забезпечення доступу до публічної інформації в районній державній адміністрації", проводиться відповідна робота.

На офіційному веб-сайті Драбівської райдержадміністрації діє сторінка «Доступ до публічної інформації», де розміщено законодавство відповідної тематики та форми запитів на інформацію, розпорядження райдержадміністрації  від 10.06.2011 № 142 «Про заходи  щодо забезпечення доступу до публічної інформації в районній державній адміністрації"; від 12.12.2011 № 315 «Про окремі питання щодо забезпечення доступу до публічної інформації в районній державній адміністрації»; інформація про хід виконання  Закону України «Про доступ до  публічної  інформації в районній державній адміністрації», зазначені переліки документів і відомостей.

До сектору з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації надійшла інформація щодо виконання вищезазначеного розпорядження від структурних підрозділів райдержадміністрації та виконавчих комітетів селищної,  сільських рад.

Аналіз інформацій показав що:

1. До Драбівської райдержадміністрації та структурних підрозділів  за       9 місяців 2019 року надійшло 11 запитів  на електронну адресу Драбівської райдержадміністрації від юридичних, фізичних осіб та інститутів громадянського суспільства.

Запитувачів цікавила інформація щодо:

• преміювання у 2018 році працівників територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг);
  • кількості зареєстрованих виборців на території району (у розрізі населених пунктів);
  • кількості зареєстрованих на території району громадських формувань з охорони громадського порядку і державного кордону та щодо комунальних підприємств з охорон громадського порядку;
  • навчальних закладів у Драбівського району де заплановано у 2019 році забезпечити наведення належних санітарно-гігієнічних умов (ремонти туалетних кімнат);
  • щодо приміщень для голосування та їх відповідність потребам людей з обмеженими фізичними можливостями;
  • щодо проведення мистецьких заходів;
  • щодо підприємств, які працюють у сфері птахівництва;
  • щодо забезпечення гарячим харчуванням учнів шкіл тощо.

Усі запити було опрацьовано у встановлений законодавством терміни, запитувачам надано ґрунтовні відповіді. Оскарження рішень, дій чи бездіяльності райдержадміністрації, як розпорядника публічної інформації з боку запитувачів не надходило.

2. Виконавчими комітетами сільських, селищної рад, об’єднаних територіальних громад налагоджена робота щодо виконання закону України «Про доступ до публічної інформації». Зокрема, рішеннями виконавчих комітетів визначено відповідальних осіб, ведуться журнали реєстрації запитів на публічну інформацію.  За звітний період 2019 року до виконавчих комітетів сільських, селищної рад, об’єднаних територіальних громад запити не надходили.