Телефонний довідник

Д О В І Д Н И К
Драбівської районної державної адміністрації
 
П о с а д а
    Прізвище, ім`я, по батькові
Номера телефонів
 
Апарат районної державної адміністрації
Голова райдержадміністрації
Гайдай Іван Володимирович
 
30-5-70
Секретар керівника
райдержадміністрації
Смоляр Надія Іванівна
30-6-94 
Перший заступник голови райдержадміністрації
Лобода Володимир Володимирович
30-9-63
Заступник голови
райдержадміністрації
Вакансія
30-2-81
Керівник апарату райдержадміністрації
Поляниця Ірина Леонідівна
 
31-0-68
 
Відділ організаційної роботи та з питань управління персоналом 
Начальник відділу
Коваленко Валентина Василівна 
30-8-50
 
Головний спеціаліст
Кайдаш Людмила Володимирівна
Провідний спеціаліст
Солопенко Ірина Борисівна
 
Відділ документообігу та контролю
Начальник відділу
 
Вакуленко Лариса Іванівна    
30-5-84
Провідний  документознавець
 
Документознавець І категорії
Мельник Яна Іванівна
Діловод
Стадник Марія Іванівна
 
 
Головний  спеціаліст спеціаліст по роботі із зверненнями громадян
Карпич Марина Сергіївна
     30-4-08
Головний спеціаліст -юрисконсульт
 
 
Відділ ведення Державного реєстру виборців                   
Начальник відділу
Красоха Ольга Сергіївна
30-4-03
Головний спеціаліст
 
Провідний спеціаліст
Селецька Катерина Юріївна
 
Відділ фінансово-господарського забезпечення 
Начальник – головний бухгалтер
Лук’яненко Ірина Григорівна
 
31-0-68
Головний спеціаліст
Мурашко Зоя Йосипівна
 
Сектор взаємодії із правоохоронними органами, мобілізаційної та режимно-секретної роботи 
Завідувач сектору
Твердохліб Юрій Григорович
30-6-44
 
30-6-44
Провідний спеціаліст
Багмет Сергій Юрійович
 
Сектор з питань внутрішньої політики 
Завідувач сектору
Погоріла Вікторія Миколаївна
30-5-84
Інженер-програміст
Коршак Василь Петрович
 
Управління, відділи та інші структурні підрозділи районної державної адміністрації
 
Управління агропромислового розвитку
Начальник управління
Хрущ Віктор Володимирович
 
Заступник  начальника управління
Безпалько Микола Павлович
 
Бухгалтер  
Олефіренко Юлія Анатоліївна 
 
Відділ містобудування, архітектури, економічного розвитку та житлово-комунального господарства
Начальник відділу
Широкий Дмитро Юрійович
 
 
 
30-4-78
Головний спеціаліст
Лисенко Ірина Григорівна
Головний спеціаліст
Кайдаш Світлана Віталіївна
Провідний спеціаліст
Боровик Сергій Анатолійович
 
Відділ з питань надання адміністративних послуг 
Начальник відділу-адміністратор
Рудик Людмила Михайлівна
30-5-81
                                          
Адміністратор
Ямпольська Наталія Андріївна
Адміністратор
Турукало Наталія Іванівна
 
Державні реєстратори
Державний реєстратор
Фрумусакій Надія Миколаївна
30-5-81
Державний реєстратор
Стояненко Аліна Андріївна
 
Управління праці та соціального  захисту населення
Начальник управління
Симоненко Ніна Михайлівна
30-8-58
Заступник начальника управління
Блоха Любов Анатоліївна  
30-0-62
 
 
Сектор у справах сім'ї, молоді та спорту
Завідувач сектору
Криворот Юлія Вадимівна
30-4-08
 
Головний спеціаліст
Бубир Наталія Федорівна
 
Сектор з питань цивільного захисту  
Завідувач сектору
Яненко Руслан Вікторович
 
30-4-78
Провідний спеціаліст
 Троян Сергій Віталійович
 
Служба у справах дітей 
Начальник служби
 
Гайдай Леся Григорівна
 
30-6-44
 
Завідувач сектора з питань опіки, піклування та усиновлення дітей
Федорець Марина Михайлівна
 
Головний спеціаліст служби
Кайдаш Людмила Олександрівна
Головний спеціаліст сектора з питань опіки, піклування та усиновлення дітей
Носенко Софія Сергіївна
Головний спеціаліст Носок Ольга Віталіївна
 
Архівний відділ
Начальник відділу
Скопич Оксана Василівна
30-6-87
 
 
Архіваріус
Баланюк Наталія Вікторівна 
Спеціаліст Осадча Яна Володимирівна  
 
Відділ освіти
Начальник відділу
Рудченко Тамара Василівна
30-6-19
Головний спеціаліст
Лук'яновець Ірина Миколаївна
30-2-72
Секретар
 
30-7-41
Головний бухгалтер
Діхтяренко Ніна Іванівна
30-1-41
 
                                           Фінансове управління
Начальник управління
Близнюк Тетяна Миколаївна 
30-6-65
Заступник начальника
Сіпко Марина Миколаївна
30-1-96
Провідний спеціаліст
Селецький Євгеній Леонідович
30-5-27
Начальник відділу доходів
Кучеренко Валентина Миколаївна
 
31-0-36
 
Відділ культури
Начальник відділу
Орел Світлана Іванівна 
30-0-69
Провідний спеціаліст
 Ткаченко Людмила Іванівна
30-8-05
Головний спеціаліст
 
Головний бухгалтер
Циганок Людмила Миколаївна
 
Районний центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді  422, 423, 401 каб.
Директор
Притула Наталія Марківна 
31-1-73
Провідний спеціаліст  
Яценко Людмила Олександрівна
Головний спеціаліст 
Перетятько Марина Іванівна
Провідний спеціаліст
 
Головний спеціаліст-головний бухгалтер
Осадча Людмила Іванівна