Оприлюднення проектів регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу

Про встановлення додаткових пільг з оплати за навчання в Драбівській дитячій школі  мистецтв на 2018-2019 навчальний рік

Аналіз регуляторного впливу проекту регуляторного акта — проекту рішення Драбівської районної ради «Про встановлення додаткових пільг з оплати за навчання в Драбівській дитячій школі  мистецтв  на 2017-2018 навчальний рік».

Про встановлення додаткових пільг  оплати за навчання в Драбівській дитячій школі  мистецтв на 2017-2018 навчальний рік

01.03.2017 Проект розпорядження "Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Драбівської районної державної адміністрації"

01.03.2017 Повідомлення "Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Драбівської районної державної адміністрації"