Освіта. Мережа

№ п/п
Назва
Керівник
(П.І. Б., тел. сл., дом,
стаж перебування на посаді)
Кіл-ть учнів
Кіл-ть викладачів
Кіл-ть техніч
ного   персон
    алу                   
 
 
 
факт
розрах
 
 
Середні загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів
 
0
0
0
0
  1.  
Безбородьківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Нужна Тетяна Петрівна,
 р.т. 92 6 40,  д.т.92 7 18,
7 років
78
320
16
10
  1.  
Білоусівський навчально – виховний комплекс
„ загальноосвітня школа Ш І-ІІІ ступенів – ліцей”
Петлюшенко Любов Олександрівна р.т.93 3 98, д.т.-,
21 рік
125
464
19
10
  1.  
Бирлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Хараборін Михайло Григорович,
р.т. 95 2 71, д.т. 95 2 40,
22 роки
113
464
21
10
  1.  
Бойківщинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Ярошенко Михайло Григорович, р.т.92 5 40, д.т. 92 5 18,
2 роки
33
320
11
6
  1.  
Великохутірська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів
Соломаха Віталій Олександрович, р.т.96 4 40, д.т.96 8 42,
16 років
135
464
23
15
  1.  
Драбівський навчально – виховний комплекс
„ загальноосвітня школа  І-ІІІ  ступенів – гімназія”
Бугай Людмила Миколаївна, р.т.32 6 16, д.т.31 3 91,
6 років
575
680
60
31
  1.  
Драбово-Пристанційна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Чернова Людмила Іванівна,
р.т.95 6 40, 
4 роки
125
640
23
15
  1.  
Демківська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів
Басанська Ніна Павлівна,
р.т. 96 2 69, д.т. 96 2 36,
10 років
110
320
18
10
  1.  
Золотоношківська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів
Канай Ольга Іванівна,
р.т.93 7 40, д.т. 93 7 83,
9 років
65
320
13
8
  1.  
Кантакузівський навчально – виховний комплекс
„ загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів  – дошкільний навчальний заклад”
Харченко Любов Григорівна,
 р.т.94 2 40, д.т.94 3 11,
25 роки
99
 
400
 
22
10
  1.  
Ковалівський навчально – виховний комплекс
„ загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів  – дошкільний навчальний заклад””
Головко Віктор Миколайовичр.т.94 5 83, д.т.94 5 72,
1 рік
88
200
17
11
  1.  
Кононівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Згуровський Віктор Володимирович,
р.т.97 7 40, д.т.97 7 73,
25 років
76
192
14
6
  13.
Мехедівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Швидка Ольга Костянтинівна,
р.т.91-4 -88,
д.т. 91 4 93,
7 років
61
200
18
8
 14.
Нехайківський навчально – виховний комплекс
„ загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів  – дошкільний навчальний заклад імені Двічі Героя Радянського Союзу І.Н.Степаненко”
Кузьменко Надія Іванівна,
р.т.90 2 40, д.т.90 2 35,
17 років
80
464
17
13
15.
Перервинцівський навчально – виховний комплекс
„ загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів  – дошкільний навчальний заклад”
Козоріз Людмила Яківна, р.т. 48 2 40,
3 роки
56
306
17
12
16.
Погребська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Харченко Людмила Василівна,
р.т.98 7 71, д.т.98 7 52,
до 1 року
91
366
18
12
17.
Свічківський навчально – виховний комплекс
„ загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів  – дошкільний навчальний заклад”
Суддя Микола Іванович,
р.т.99 2 40, д.т. 99 2 24,
до 1 року
64
150
17
8
18.
Шрамківка загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів
Бойко Ніна Іванівна,
 р.т.99 8 01, д.т. 99 7 87,
13 років
211
400
27
12
 
Середні загальноосвітні школи І-ІІ ступенів
 
0
0
0
0
1.
Безпальчівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
Миколаєнко Тамара Миколаївна,
р.т.91 2 40, д.т.90 4 58,
15 років
29
320
8
7
2.
Левченківський навчально – виховний комплекс
„ загальноосвітня школа  І-ІІ ступенів  – дошкільний навчальний заклад”
Овчаренко Валентина Іванівна, р.т. 92 2 40,
д.т. 93 2 28,
9 років
39
192
10
7
3.
Митлашівський навчально – виховний комплекс  „ЗОШ І-ІІ ступенів  – дошкільний навчальний заклад”
Тараненко Григорій Михайлович,
р.т. 98 2 40, д.т.98 3 12,
8 років
113
320
16
9
4.
Михайлівська загальноосвітня школа  І-ІІ ступенів
Осадчий Володимир Григорович,
р.т. 97 2 40, д.т. 97 2 53,
16 років
49
150
11
6
5.
Рецюківщинський навчально – виховний комплекс
„ загальноосвітня школа  І-ІІ  ступенів - дошкільний навчальний заклад”
Тараненко Людмила Олексіївна,
 р.т. 92 2 40,  д.т.92 2 41,
2 роки
39
120
12
5
6.
Степанівська загальноосвітня школа  І-ІІ ступенів
Дзега Людмила Петрівна,
р.т.94 7 40, д.т. 94 7 45,
до 1року
56
192
11
7
7.
Яворівський навчально – виховний комплекс 
„ загальноосвітня школа  І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад”
Ващенко  Микола  Іванович
р.т. 99 6 93,
18 років
 
43
320
11
8
 
Середні загальноосвітні школи  І ступеня
 
0
0
0
0
1.
Вишневський навчально – виховний комплекс
„загальноосвітня школа  І ступеня - дошкільний навчальний заклад”
Білоха Наталія Михайлівна, р.т.99 6 93, д.т. 99 7 0,
24 роки
14
60
3
6
2.
Петровський навчально – виховний комплекс  
„загальноосвітня школа
 І ступеня  - дошкільний навчальний заклад”
Коваль Антоніна Петрівна,
р.т.-, д.т. -,
15 років
5
40
1
3
3.
Остапівський навчально – виховний комплекс   
„загальноосвітня школа  І ступеня - дошкільний навчальний заклад”
Сокол Марія Василівна,
р.т. -, д.т-,
24 роки
6
60
4
3
4.
Коломицький  навчально – виховний комплекс
„ загальноосвітня школа  І ступенів  – дошкільний навчальний заклад”
Кутовий Іван Михайлович,
р.т. 98 4 40, д.т.98 4 87, 
10 років
10
100
2
6
5
Богданівська загальноосвітня школа І-ступеня
Коновал Євгеній Миколайович, р.т.61 2 40,
8
320
3
4
6
Жорноклівський навчально – виховний комплекс
„ загальноосвітня школа  І ступенів  – дошкільний навчальний заклад”
Барабащук Вікторія Олеасандрівна,
р.т. 90 4 40, , 
18 років
9
192
4
6
 
Усього:               31
 
2605
9056
467
284

 

 п/п

Назва
Прізвище, ім’я, по батькові керівника закладу
Кількість дітей
Кількість викладачів, вихователів
Кількість технічного персоналу
Джерела фінансу
вання
1
Центр розвитку дитини “Сонечко”
 смт. Драбів
Скорофатова Зоя Тимофіївна
30 6 93, 13р
237
28
25
1768,7
2
 Центр розвитку дитини “Берізка” смт.Шрамківка
Ситник Валентина Іванівна
99 9 30, 6 р
100
9
11
667,7
3
 Дошкільний навчальний заклад “Казка”, садок Софії Русової  с.Драбове-Барятинське
Некоз Алла Олексіївна
95 5 35, 1 р
62
6
10
435,7
4
Дошкільний навчальний заклад “Яблунька”  с.Драбове-Барятинське
Чирва Віра Олександрівна
95 6 34, 15 р
15
3
3
5
Дошкільний навчальний заклад “Сонечко”
с..Великий Хутір
Смотрик Людмила Володимирівна
96 4 20, до 1 року
68
5
5
313,8
6
Дошкільний навчальний заклад “Казка”с. Богданівка
Федорова Лариса Михайлівна
90 7 34, 15 р
13
2
4
233,4
7
Дошкільний навчальний заклад “Колосок”с.Богданівка
-
-
-
-
8
 Дошкільний навчальний заклад “Яблунька”с.Мойсівка
 Заїка Ганна Михайлівна
2 р
23
3
3
122,3
9
Дошкільний навчальний заклад “Дзвіночок”
с.Степанівка
Гончаренко Вікторія Василівна
 До 1р.
24
2
4
168,2
   10
 Дошкільний навчальний заклад “Оксанка”  с.Демки
Войчук Оксана Валентинівна
6 р
31
3
6
275,6
   11
Дошкільний навчальний заклад “Яблунька”  с.Кононівка
Товкач Оксана Іванівна,8р
97 7 38.
27
2
4
204,4

 12

 Дошкільний навчальний заклад “Оленка”  с.Бойківщина
Семененко Ірина Олександрівна до 1 року
91 2 34
14
2
3
116,3
   13
Дошкільний навчальний заклад “Сонечко”  с.Безпальче
Жердецька Лідія Іванівна
15 р
17
2
2
114,8
   14
 Дошкільний навчальний заклад “Сонечко”  с.Михайлівка
Лісун Тамара Вікторівна
97 3 27, 15 р
28
4
7
167,0
   15
Дошкільний навчальний заклад “Малятко”  с.Мехедівка
Близнюк Тетяна Миколаївна
91 4 34, 7 р
14
2
3
110,9
   16
Дошкільний навчальний заклад “Калинка”  с.Золотоношка
 
Лисенко Світлана Іванівна
93 7 34, 10 р
22
2
4
192,5
   17
Дошкільний навчальний заклад “Малятко”  с.Олімпіадівка
Даниленко  Людмила Миколаївна
98 2 20, 2 р
16
2
3
163,5
   18
Дошкільний навчальний заклад “Котигорошко”  с.Бирлівка
 
Кучер Олена Анатоліївна
12 р
41
4
7
256,4
   19
Дошкільний навчальний заклад “Берізка”  с.Погреби
 
Богославець Світлана Олександрівна1р.
26
2
3
166,6
   20
Дошкільний навчальний заклад “Колосок”  с.Білоусівка
 
Левченко Вікторія Владиславівна
93 3 34,
28
3
4
297,4

 21

Дошкільний навчальний заклад “ Волошкка”  с.Білоусівка
Ткач Людмила Василівна
8 р
21
3
3
   22
Дошкільний навчальний заклад „Берізка” с.Безбородьки
 Лебідь Наталія Миколаївна
2 р
30
4
6
217,9

 23

Дошкільний навчальний заклад „Берізка” с.Гречанівка
Мариняка Валентина Григорівна
17
2
2
175