З метою реалізації  на території району  державної політики зайнятості, Програми  зайнятості населення в Драбівському районі до 2020 року, робота районної філії Черкаського обласного центру зайнятості протягом 2018   року була  спрямована на виконання активних програм зайнятості населення,  які впливають   на ситуацію  на зареєстрованому ринку праці.  

У звітному періоді одним із основних завдань діяльності районної державної адміністрації було  подальше забезпечення соціальних гарантій населення, зокрема щодо  зростання рівня оплати праці працюючих та ліквідації заборгованості із заробітної плати.

За статистичними даними на території району проживає 33769 осіб.
 Середньомісячна заробітна плата по Драбівському району у 2018 році склала 8983 грн.,   обласний показник - 7694 грн. Район займає 3 місце серед міст та районів області.

У 2018 році відбулося 8 засідань міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати. Заслухано 72 керівники суб’єктів господарювання, які   нарахували заробітну плату у розмірі менше мінімальної, визначеної чинним законодавством.

Тимчасовою комісією райдержадміністрації з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій та інших соціальних виплат проведено 5 засідань, на яких заслухано керівників Драбівського району електричних мереж та філії «Драбівський райавтодор» ДП «Черкаський облавтодор», які дали обґрунтовані пояснення причин заборгованості та терміни її погашення.

За статистичними даними станом на 01.01.2019 по ДП «Черкаський облавтодор» заборгованість складає 91,6 тис.грн., на  даний час заборгованість погашена.