З метою реалізації  на території району  державної політики зайнятості робота районного центру зайнятості у 2017  році була  спрямована на виконання активних програм зайнятості та наданні соціальних послуг населенню.
   Протягом 2017 року за послугами до районного  центру зайнятості  звернулися 1889 незайнятих громадян, з них 1486 осіб мали статус безробітного. Станом на 01.01.2018 року на обліку перебуває  586 безробітних громадян.
У  2017 році  за направленням   районного центру зайнятості працевлаштовані  849  осіб.
Районним центром зайнятості надавалися послуги демобілізованим військовослужбовцям учасникам АТО.  Всього послугами районного центру зайнятості скористалося 109  осіб учасників АТО. Статус безробітного отримали всі учасники АТО, яким призначено виплату допомогу. Працевлаштовані 29 осіб, 1 особа отримала виплату одноразової  допомоги по безробіттю для зайняття підприємницькою діяльністю, 8 осіб  приймали участь у громадських та тимчасових роботах, 7 осіб пройшли професійне навчання шляхом підвищення кваліфікації.
Протягом   2017 року  до районного центру зайнятості звернулося 2 особи з числа внутрішньо переміщених осіб.  Даній категорії громадян надаються всі соціальні послуги передбачені Законом України «Про зайнятість населення».
Районним центром зайнятості проводилося стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць та працевлаштування на них громадян, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці шляхом виплати компенсації роботодавцю суми єдиного соціального  внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за відповідну особу. Так, протягом   2017 року прийнято рішення про  виплату компенсації роботодавцям суми єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування по 8 особам безробітних громадян, які були працевлаштовані на нові робочі місця. 
Для підвищення конкурентоспроможності незайнятих громадян у працевлаштуванні проводилось професійне навчання безробітних. Протягом    2017 року  професійне навчання  пройшли 205 безробітних  громадян, з них: 54 підвищили кваліфікацію шляхом стажування на робочому місці у роботодавця,  148 пройшли навчання на курсах цільового призначення, 3  особи навчалися у навчальних закладах області.
В разі відсутності підходящої роботи районним центром проводиться залучення безробітних громадян  до тимчасової зайнятості  шляхом організації громадських робіт та робіт тимчасового характеру. Протягом 2017 року в громадських роботах прийняли участь 345 безробітних та 205 безробітних прийняли участь у тимчасових роботах. На організацію та проведення громадських робіт було використано   613 820 грн., з них 306 910  грн. – кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття  306 910 грн. кошти бюджетів  сільських, селищних та районної  рад.