Виплата державної соціальної допомоги

У І півріччі 2018 року на обліку в управлінні праці та соціального захисту населення перебувло 1999 отримувачів різних видів допомог.
Допомогу  при  народженні  дитини   отримали  761 особа на загальну суму 5,9 млн.грн.
         Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям протягом І півріччя  2018 року  профінансована на суму 4,7 млн. грн. і виплачена 274 сім’ям, які її потребують.
  Дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів профінансовано відповідну тимчасову допомогу на загальну суму 166,3 тис. грн. Наразі таку допомогу надано 22 сім’ям.
         Фінансування допомоги одиноким матерям склало 2,7 млн. грн. 316 одержувачам.
         Допомогу на дітей, які знаходяться під опікою виплачено 31 опікунам на суму 759,2 тис.грн.
Допомога по вагітності та пологам профінансована   на   95,8 тис. грн. Надана 55 особам.
Допомога при усиновленні дитини протягом року профінансована на суму 5,2 тис. грн. і виплачена 1 особі.
         Допомога особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю  профінансована на суму 3,3 млн. грн., надана 310 особам.
         Допомогу малозабезпеченій особі, яка проживає разом з особою з інвалідністю  І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ними одержали  41 сім’я  на загальну суму 485,3 тис. грн.
    Допомогу на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною»   виплачено на суму 559,0 тис. грн.   
         На обліку перебуває 118 внутрішньо переміщених сімей (180 осіб).  Щомісячну адресну допомогу   отримують 45 сімей.
Протягом  І півріччя 2018 року всі види допомоги профінансовано в повному обсязі. Заборгованість відсутня.