Виплата державної соціальної допомоги

У   2018 році на обліку в управлінні праці та соціального захисту населення перебувло 2159 отримувачів різних видів допомог.
Допомогу  при  народженні  дитини   отримали  678 осіб на загальну суму 11,1 млн.грн.
  Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям протягом  2018 року  профінансована на суму 9,7 млн. грн. і виплачена 282 сім’ям, які її потребують.
  Дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів профінансовано відповідну тимчасову допомогу на загальну суму 238,5 тис. грн. Наразі таку допомогу надано 10 сім’ям.
  Фінансування допомоги одиноким матерям склало 5,6 млн. грн. 308 одержувачам.
  Допомогу на дітей, які знаходяться під опікою виплачено 26 опікунам на суму 1,5 млн.грн.
Допомога по вагітності та пологам профінансована   на   208,8 тис. грн. Надана 143 особам.
Допомога при усиновленні дитини протягом року профінансована на суму 23,2 тис. грн. і виплачена 2 особам.
  Допомога особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю  профінансована на суму 6,7 млн. грн., надана 282 особам.
  Допомога особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю, державна соціальна допомога на догляд профінансована на суму 1,9 млн. грн., надана 114 особам.
Допомога особам, які досягли загального пенсійного віку, але не набули права на пенсійну виплату  профінансована на суму 71,7 тис. грн., надана 16 особам.
Компенсаційні виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю І групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку  профінансовані на суму 92,7 тис. грн., надані 292 особам.
Допомогу малозабезпеченій особі, яка проживає разом з особою з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ними одержали  44 сім’ї  на загальну суму 1,0 млн. грн.
    Допомогу на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною»   виплачено на суму 1,1 млн. грн.   
  На обліку перебуває 107 внутрішньо переміщених сімей (162 особи).  Щомісячну адресну допомогу   отримують 39 сімей на суму 800,5 тис.грн.
Протягом   2018 року всі види допомоги профінансовано в повному обсязі. Заборгованість відсутня.