Підсумки роботи "гарячої" телефонної лінії

про підсумки роботи «гарячої» телефонної лінії
«Запобігання проявам корупції» у 2019 році

Відповідно до розпорядження райдержадміністрації «Про організацію роботи «гарячої» телефонної лінії при  районній  державній адміністрації «Запобігання  проявам корупції» від 10.01.2013 № 4 в райдержадміністрації запроваджено «гарячу» телефонну лінію за єдиним телефонним номером (04738) 3 04 03.
Робота «гарячої» телефонної лінії створена з метою забезпечення участі районної державної адміністрації в здійсненні заходів щодо виявлення, запобігання та протидії корупційним проявам.
Прийом дзвінків на «гарячу» телефонну лінію  здійснюють посадові особи сектору взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної та режимно-секретної  роботи апарату районної державної адміністрації  щопонеділка з 11.00 до 13.00 (крім святкових днів).
При зверненні громадян з питань роботи районної державної адміністрації у сфері запобігання і протидії корупції відповідальні працівники надають необхідну довідкову інформацію. Інформація, отримана на «гарячу» телефонну лінію, не підлягає розголошенню.
Після отримання на «гарячу» телефонну лінію повідомлення про корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення відповідальні працівники у день його надходження фіксують повідомлення та повідомляють про отриману інформацію спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції для подальшого реагування.
Протягом 2019 року, звернень на «гарячу» телефонну лінію «Запобігання проявам корупції» не надходило.