Підсумки роботи "гарячої" телефонної лінії

про підсумки роботи «гарячої» телефонної лінії
«Запобігання проявам корупції»

Відповідно до розпорядження райдержадміністрації «Про організацію роботи «гарячої» телефонної лінії при  районній  державній адміністрації «Запобігання  проявам корупції» від 10.01.2013 №4 в райдержадміністрації запроваджено «гарячу» телефонну лінію за єдиним телефонним номером (04738) 3 04 03.
Робота «гарячої» телефонної лінії створена з метою забезпечення участі районної державної адміністрації в здійсненні заходів щодо виявлення, запобігання та протидії корупційним проявам.
Прийом дзвінків на «гарячу» телефонну лінію  здійснюють посадові особи сектору взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної та режимно-секретної  роботи апарату районної державної адміністрації  щопонеділка з 11.00 до 13.00 (крім святкових днів).
При зверненні громадян з питань роботи районної державної адміністрації у сфері запобігання і протидії корупції відповідальні працівники надають необхідну довідкову інформацію. Інформація, отримана на «гарячу» телефонну лінію, не підлягає розголошенню.
Після отримання на «гарячу» телефонну лінію повідомлення про корупційне правопорушення відповідальні працівники у день його надходження фіксують повідомлення та повідомляють про отриману інформацію спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції для подальшого реагування.
Протягом 2017 року, звернень на «гарячу» телефонну лінію «Запобігання проявам корупції» не надходило.