Інвестиційні можливості Драбівщини

Інвестиційна діяльність та бюджетна політика
Протягом січня – травня 2020 року здійснювалися заходи щодо створення сприятливого інвестиційного клімату, залучення в район додаткових інвестиційних ресурсів, як бюджетних, так і приватних для вирішення нагальних проблем соціально-економічного розвитку району.
Обсяг капітальних інвестицій за рахунок усіх джерел фінансування за статистичними даними у 2019 році склав 125,0 млн. грн. що на 1,2 відсотка більше відповідного показника попереднього року.
Вкладення в основний капітал прогнозується на ІІІ – IV квартал цього року на рівні 130,0 млн. грн., так як обсяг капітальних інвестицій прямо залежний від реалізації цьогорічного врожаю та рівня цін. Основними об’єктами залучення інвестицій будуть сільськогосподарські підприємства (близько 80,0% від загальної кількості), враховуючи специфіку інвестиційних вкладень району пов’язаною із особливостями технологічних процесів у сфері агропромислового комплексу, які здійснюють переважно за рахунок власних коштів товаровиробників.
Програмою економічного, соціального та культурного розвитку Драбівського району у 2020 році передбачено реалізувати проекти:
  • В сфері садівництва проект з висадки садивного матеріалу плодово – ягідних культур ТОВ «Юммі Фрутс»на площі 30 га. на території Мойсівської сільської ради, очікуваний обсяг інвестицій до кінця року близько 15 млн грн.
  • В сфері комунальної теплоенергетики комунальним підприємством «Драбівські теплові мережі» реконструкція котельні з встановленням котла на твердому паливі по вул. Молодіжній, 1 в смт Драбів, Черкаської обл., загальною кошторисною вартістю робіт 1 200 тис. грн. (за рахунок залучення коштів з державного бюджету).
З метою покращення інвестиційного клімату в районі та пошуку потенційних інвесторів відділом житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації  поновлено інформаційний бюлетен «Драбівщина інвестиційна», який розміщено на офіційному веб-сайті райдержадміністрації.